ładowanie...

+48 61 810 23 75, 792 000 141

slajd mały

Tablice zadaniowe/produkcyjne

Istnieje wiele branż, w których pracownicy oceniani są za efekt. W takich dziedzinach kluczem do sukcesu jest sprawny przepływ informacji i umiejętne delegowanie zadań, czyli mądre zarządzanie.

Wbrew pozorom cel ten można osiągnąć, nie wykorzystując nowoczesnych technologii. W zupełności sprawdzą się tablice zadaniowe/produkcyjne. Posiadają one kieszonki i formatki, w których przełożeni i podwładni umieszczają teczki z poleceniami i raportami.

Takie tablice można wykorzystać na potrzeby reklamowe. Można w nich umieszczać np. foldery, do których klient będzie mieć swobodny dostęp.

Przedmioty tego typu sprawdzą się w urzędach i innych instytucjach publicznych. W przymocowanych kieszonkach można umieszczać druki i formularze, jakie wypełniają osoby odwiedzające takie miejsca.

Tablice zadaniowe/produkcyjne sprawdzają się w zespołach kreatywnych i w sztabach kryzysowych. Podczas burzy mózgów uczestnicy wypisują albo przypinają magnesami wszystkie idee, pomysły, jakie przyjdą im do głowy, w trakcie pracy nad rozwiązaniem danego problemu.

zamów już teraz