ładowanie...

Blog


Potykacz. Pomysł na tanią reklamę

Ogromne, międzynarodowe kampanie reklamowe dla światowych marek kosztują firmy miliony. Coca-Cola, którą każdy zna, reklamuje się w telewizji, radiu, prasie, na miejskich billboardach i wielu innych niestandardowych miejscach. Przeciętnego małego lub średniego przedsiębiorcy nie stać oczywiście na taki wydatek. Dla wielu z nich nawet skromna kampania w radiu to zbyt

Rodzaje folii do druku

Wydruki wielkoformatowe wykonuje się przeważnie z trzech głównych rodzajów folii: monomerycznej, polimerowej i wylewanej. Wykorzystuje się je do robienia szyldów, tablic reklamowych, aplikacji samochodowych, systemów wystawienniczych, czy kasetonów. Drukarnie zapewniają również zalaminowaniem materiału w macie lub błysku. Wzmacnia to jego wytrzymałość na urazy mechaniczne i odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Druk na płótnie artystycznym

Specjalistycznym materiałem do druku są między innymi płótna malarskie. Obrazy wykonuje się przeważnie na materiale typu canvas. Nazwa przyjęła się z języka angielskiego. Stosuje się go do reprodukcji obrazów, aplikacji dekoracyjnych, wystawienniczych czy elementów wyposażenia wnętrz. Zadrukowane płótna można nabić na blejtram, dzięki czemu będą odpowiednio naciągnięte.

Czym jest technologia CNC?

Jeśli chodzi o obróbkę materiałów,  w ostatnich latach wiele mówi się o technologii CNC. Czym ona tak naprawdę jest i skąd się wzięła?

Czym jest frezowanie CNC?

Frezowanie CNC jest nowoczesną techniką obróbki wielu materiałów, takich jak drewno czy aluminium. CNC oznacza Computerized Numerical Control, czyli komputerowe sterowanie urządzeniami numerycznymi. Frezowaniem steruje komputer, dzięki czemu jest ono niezwykle precyzyjne.

Litery przestrzenne w aglomeracji miejskiej

Duże miasta pulsują istną feerią kolorów i dźwięków. Funkcjonuje w nich zarówno wiele ogromnych firm jak i mniejszych punktów usługowych, a konkurencja w każdej branży jest ogromna. Przedsiębiorcy dwoją się i troją, by to waśnie ich marka wybiła się spośród innych, a klient szukający konkretnej usługi lub produktu trafił właśnie