+48 61 810 23 75, 792 000 141

wycinanie w metaluGrawerowanie tabliczek metalowychCNC precyzyjne rzeźbienie w szkle i metaluCNC wycinanie skomplikowanych kształtówGrawerowanie w drewnie cncgrawerowanie precyzyjne w metalugrawerowanie precyzyjne cncgrawerowanie precyzyjne cnc w drewnie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nowoczesne centrum obróbcze CNC z dużym obszarem roboczym – 4m x 2m x 0,5m pozwala wykonać każdy element.
Oś X : 2100mm
Oś Y: 4000mm
Oś Z: 500mm
Zaawansowane możliwości technologiczne umożliwiają pracę na niemal wszystkich materiałach.
Realizujemy zlecenia z materiałów własnych jak również z materiałów powierzonych.
FREZUJEMY, WYCINAMY, GRAWERUJEMY

PROJEKTUJEMY CAD/CAM
Frezowanie – jest jednym z rodzajów obróbki skrawaniem. To właśnie przez frezowanie możemy nadać przedmiotom odpowiedni kształt. W połączeniu z numerycznym sterowaniem frezowanie daje nieograniczone możliwości w tworzeniu i kopiowaniu przedmiotów , które nas otaczają.
Oferujemy obrabianie materiału zarówno w jednej płaszczyźnie XY – frezowanie 2D – na określonej głębokości jak również frezujemy 3D gdzie materiał jest obrabiany w płaszczyźnie trójwymiarowej XYZ. Szeroki wybór frezów oraz precyzja pracy gwarantują wysoką jakość oraz nieograniczone możliwości uzyskania rożnego rodzaju efektów, dopasowanych do potrzeb Klienta.
Frezujemy w drewnie i materiałach drewnopochodnych – MDF, HDF, sklejka, płyty wiórowe, lite drewno
Frezujemy w tworzywach sztucznych – poliwęglan, plexi, pet, hips, pcv spienione, pcv twarde,
POM ( polioksymetylen – materiał szeroko stosowany w przemyśle )
Frezujemy w metalach – aluminium, stal, mosiądz, miedź
Frezujemy w kompozytach – alucobond, dibond, tekabond
Cięcie po obrysie – dzięki wyposażeniu obrabiarki w kamerę z funkcją wideo pozycjonowania jesteśmy w stanie wykroić po obrysie każdy dowolny kształt nadrukowany na płyty.
Grawerowanie – to znakowanie przedmiotów poprzez wykonywanie wgłębień w postaci liter i wzorów. Grawer jest najtrwalszą techniką nanoszenia tekstu i grafiki.
Grawerujemy w drewnie i materiałach drewnopochodnych – MDF, HDF, sklejka, płyty wiórowe, lite drewno
Grawerujemy y w tworzywach sztucznych – poliwęglan, plexi, pet, hips, pcv spienione, pcv twarde
Grawerujemy w metalach – aluminium, stal, mosiądz, miedź
Grawerujemy w kompozytach – alucobond, dibond, tekabond

Wykonujemy zarówno nieskomplikowane elementy w pojedynczych oraz seryjnych nakładach jak również precyzyjne detale stanowiące podzespoły maszyn czy inne nietuzinkowe części wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu.


Zapraszamy do współpracy przedstawicieli branży:
Stolarskiej – oferujemy projektowanie CAD/CAM, rozkrój płyt, produkcję elementów mebli, ornamentów, frontów, stylizowanych stelaży na meble tapicerowane oraz wiele innych usług związanych z obróbką drewna i materiałów drewnopochodnych
Formierskiej i Narzędziowej – oferujemy projektowanie CAD/CAM, współpracę przy projektowaniu i tworzeniu nowych produktów. Wykonujemy prototypy elementów jak również prace nisko i wysokonakładowe. Produkujemy części do maszyn i urządzeń.
Okrętowej – oferujemy projektowanie CAD/CAM, produkcję niestandardowych elementów wyposażenia jednostek i elementów dekoracji wnętrz.
Motoryzacyjnej – oferujemy projektowanie CAD/CAM, dorabianie części zamiennych, produkcję elementów przemysłowych, uszczelek wg indywidualnych wytycznych, tuning
Reklamowej – oferujemy projektowanie CAD/CAM, produkcję tabliczek znamionowych, kasetonów, szyldów. Wykonujemy litery przestrzenne, płaskorzeźby, oryginalne gadżety, medale, szablony.
Teatralnej i Scenicznej – oferujemy projektowanie CAD/CAM, produkcję elementów oprawy scenicznej, dekoracji teatralnych, obiektów architektonicznych dedykowanych do sprawnego montażu i demontażu.
Eventowej, Targowej i Wystawienniczej – oferujemy projektowanie CAD/CAM, spersonalizowaną produkcję elementów wyposażenia wnętrz, meble reklamowe, standy, stojaki i inne produkty o nietuzinkowych charakterze.
Masz pomysł ale nie masz projektu ? Zadzwoń do nas – realizujemy nietypowe zlecenia od projektu do wykonania.
Masz swój projekt? Prześlij – wycenimy w ciągu 24 godzin.