+48 61 810 23 75, 792 000 141

slajd mały

O firmie

Witamy w TechgrafQ!

Gabloty i tablice TechgrafQ

Systemy informacji wizualnej najwyższej jakości

Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy TechgrafQ.

Katalog wytwarzanych przez nas produktów obejmuje m.in. : gabloty i tablice informacyjne oraz tabliczki przydrzwiowe. Ponadto zajmujemy się sprzedażą pylonów, a także witaczy, kasetonów i citylightów.

Nasza szeroka oferta produktów znajduje odbiorców wśród jednostek administracji publicznej, zakładów przemysłowych oraz agencji reklamowych. Referencje części z naszych dotychczasowych Klientów mogą Państwo poznać w stosownym dziale. Świadczą one o tym, że jesteśmy firmą godną zaufania.

Pracujemy z otwartą głową, gotowi na różne rozwiązania i propozycje. Potrafimy dostosować się do gustów zarówno Klientów biznesowych, jak i Klientów prywatnych. Państwa zadowolenie i satysfakcja są dla nas priorytetem.

Wysoka jakość naszych produktów, połączona z unikatową estetyką oraz zorientowaniem na spełnienie konkretnych potrzeb i oczekiwań to cechy, które wyróżniają naszą firmę spośród konkurencji.

Wykonujemy indywidualne wyceny, tworzymy projekty graficzne, doradzamy w zakresie aranżacji oraz wdrażamy innowacyjne rozwiązania techniczne.

Prosimy Państwa o kontakt z naszą firmą, w przypadku zainteresowania ofertą.

zamów już teraz