ładowanie...
slajd mały

ikona - banery

Druk baner

Baner reklamowy laminowany 510g.

Materiał stosowany jako podstawowy nośnik reklam. Wykorzystywany do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych jako banery reklamowe, duże formy graficzne na ścianach budynków, ogrodzeniach, siatkach, elementy dekoracji itp.

Baner reklamowy powlekany 510g.

Jeden z najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku wykorzystywany przede wszystkim jako nośnik reklamy zewnętrznej.
Z uwagi na swoją trudno rozrywalną strukturę, druk wielkoformatowy na banerze powlekanym jest odporny na ciężkie warunki atmosferyczne, wahania temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Banery reklamowe wykonane za pomocą tego materiału charakteryzują się dużą elastycznością i nie wykazują efektu rozwarstwienia. Baner powlekany posiada bardzo dobre właściwości zadruku i idealnie nadaje się do druku pełnokolorowych reklam o fotograficznej jakości.

Baner reklamowy blockout 440g.

Materiał winylowy z czarną przekładką nylonowo-poliestrową w środku, która nie pozwala na przenikanie światła. Dzięki temu nawet w bardzo słoneczne dni banery reklamowe są czytelne i nie prześwitują. Blockout to materiał o podwyższonej trwałości na rozdarcia i rozwarstwienia. Wykorzystywany również do druku rollupów.

Baner odblaskowy 520g. .

Banner odblaskowy znakomicie sprawdza się w reklamie przydrożnej i w słabo oświetlonych miejscach. Padające na niego światło reflektorów samochodów, doskonale uwidoczni treść reklamy, która nie posiada własnego doświetlenia.

zamów już teraz