ładowanie...

Blog


Jakie są zalety druku na siatkach mesch?

Siatka mesch to rodzaj nośnika reklamowego, wykonanego z włókien poliestrowych, powlekanych PVC. To materiał winylowy, lekki i wytrzymały, wykorzystywany do jednostronnego zadruku banerów wielkoformatowych. Banery siatkowe występują w funkcji reklamy outdoorowej i cieszą się dużą popularnością ze względu na swoje funkcjonalne właściwości i szerokie możliwości wykorzystania. Poznajmy ich zalety.

Czym jest citylight i jak można go wykorzystać?

Citylight jest formą reklamy outdoorowej, czyli zewnętrznej. Zalicza się do tzw. mebli miejskich, czyli elementów małej architektury, które kształtują estetykę przestrzeni miejskiej. Obok citylightów, do mebli miejskich możemy zaliczyć wiaty przystankowe, słupy ogłoszeniowe czy kioski. Producenci citylightów muszą zatem wziąć pod uwagę, że pełnią one nie tylko funkcję reklamową, ale

Gabloty z ruchomą reklamą. Gdzie je stawiać?

Gabloty z ruchomą reklamą są o wiele skuteczniejsze niż zwykłe plakaty. Zmieniający się obraz przyciąga wzrok, reklamodawca może przekazać więcej treści. Gablota, która jest ładnie podświetlona, zachęca do przyjrzenia się treści plakatu, nawet gdy wokół jest ciemno. Gdzie warto, a gdzie nie warto stawiać gabloty?

Potykacz. Pomysł na tanią reklamę

Ogromne, międzynarodowe kampanie reklamowe dla światowych marek kosztują firmy miliony. Coca-Cola, którą każdy zna, reklamuje się w telewizji, radiu, prasie, na miejskich billboardach i wielu innych niestandardowych miejscach. Przeciętnego małego lub średniego przedsiębiorcy nie stać oczywiście na taki wydatek. Dla wielu z nich nawet skromna kampania w radiu to zbyt

Rodzaje folii do druku

Wydruki wielkoformatowe wykonuje się przeważnie z trzech głównych rodzajów folii: monomerycznej, polimerowej i wylewanej. Wykorzystuje się je do robienia szyldów, tablic reklamowych, aplikacji samochodowych, systemów wystawienniczych, czy kasetonów. Drukarnie zapewniają również zalaminowaniem materiału w macie lub błysku. Wzmacnia to jego wytrzymałość na urazy mechaniczne i odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Druk na płótnie artystycznym

Specjalistycznym materiałem do druku są między innymi płótna malarskie. Obrazy wykonuje się przeważnie na materiale typu canvas. Nazwa przyjęła się z języka angielskiego. Stosuje się go do reprodukcji obrazów, aplikacji dekoracyjnych, wystawienniczych czy elementów wyposażenia wnętrz. Zadrukowane płótna można nabić na blejtram, dzięki czemu będą odpowiednio naciągnięte.