ładowanie...
slajd mały

Dekorowanie szablonami malarskimi z PCV

Szablony malarskie PCV są idealnym sposobem na zmianę wystroju wnętrz. Szybko i prosto można dzięki nim zmienić wygląd ścian. Efekt może zrobić wrażenie, szczególnie jak wybierzemy unikatowy wzór. Wnętrze dzięki kwiecistym akcentom ożyje lub wzbogaci się o ulubioną sentencję. Szablon malarski jest najlepszym pomysłem na to, jak w kilka chwil i niedrogo przeprowadzić metamorfozę mieszkania.

Wielokrotne wykorzystanie

Szablony malarskie z PCV można wykorzystywać wielokrotnie. Jest to przeważnie samoprzylepna folia o matowej powierzchni z usuwalnym, akrylowym klejem. Arkusze tworzywa mają wycięte wzory, które są przeznaczone do wypełnienia farbą. Każdy taki szablon można odwzorowywać prawo- i lewostronnie. Dodatkową zaletą szablonów wielokrotnego użytku jest możliwość mieszania różnych kolorów. Daje to nietuzinkowy efekt. Szczególnie jest to pomysłowa dekoracja w szkołach językowych, czy biurach podróży, gdzie maluje się symbole miast. Do szablonów przeważnie wykorzystuje się farby akrylowe, które mają konsystencję pasty bądź suche farby w sztyfcie. Odnośnie narzędzi do malowania, najlepsza będzie gąbka do farb lub pędzel szablonowy.

Szybko, tanio i łatwo

Nie trzeba być malarzem i mieć zdolności artystycznych, aby stworzyć dzieło sztuki na ścianie. Wystarczy wybrać odpowiedni szablon malarski i zmienić swoje mieszkanie nie do poznania. Na rynku jest bogata kolekcja szablonów, zarówno gotowych, jak i na indywidualne zamówienie. Dzięki nim szybko, tanio i bez żadnych problemów namaluje się wybraną kompozycję na ścianie. Wystarczy nanieść farbę na przyklejony już szablon, bez obaw o niedoskonałość malowanego dzieła. Wszystko zajmuje dosłownie kilka chwil, jest to dziecinnie proste, a efekty powalające. Szablony idealnie odwzorowują każdy detal, nawet w najbardziej skomplikowanych wzorach. Dodatkowym ich atutem jest atrakcyjna cena. Można mieć nowoczesny i piękny design zaledwie w kilka minut oraz za małe pieniądze. Dlatego warto sięgnąć po gotowe wzory lub zaprojektować swój własny i przenieść go na ścianę, np.  swojej sypialni, lub pomysłowo ozdobić biuro.