ładowanie...
slajd mały

Produkcja gablot plakatowych

Produkcja gablot

Gabloty plakatowe są produkowane w nowoczesny sposób, z materiałów o wysokiej jakości. Przeważnie stosuje się profile aluminiowe anodowane lub malowane proszkowo na dowolny kolor. Do plakatów używa się dwóch rodzajów gablot – zewnętrznych oraz wewnętrznych w różnorodnych wariantach. Wszystko zależy od zapotrzebowania klienta.

Gabloty zewnętrzne

Producenci oferują różnorodne typy gablot zewnętrznych. Klienci mają wysokie zapotrzebowanie na tego typu urządzenia. Gabloty stosuje się na zewnątrz budynków i w innych miejscach. Charakteryzują się doskonałą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne czy promieniowanie UV. Jest to wysokiej klasy asortyment używany do prezentowania plakatów, reklam, ofert, materiałów promocyjnych, zawiadomień czy ogłoszeń. Bardzo popularne są gabloty plakatowe podświetlane jednostronnie lub dwustronnie. Dzięki nim można lepiej wyeksponować dany produkt. Powierzchnia ekspozycyjna jest pokryta płytą antyrefleksyjną, by zapobiec, np. blaknięciu plakatu. Dodatkowa opcja zamknięcia na kluczyk zabezpieczy wszelki ogłoszenia przed zniszczeniem. Gablota wodoodporna sprawdza się idealnie na zewnątrz, by nie stracić jakości prezentowanych obwieszczeń.

Gabloty wewnętrzne

Gabloty wewnętrzne na ogłoszenia przydają się we wszystkich pomieszczeniach użyteczności publicznej. Są wytwarzane z aluminium lub drewna. Mają różnorodny system zamykania drzwi. Dzieli się je na 3 warianty: wiszące, stojące jedno i dwustronne. Producenci oferują ponadto wykonanie różnych kolorów ram czy tła. Wszystko zależy od przeznaczenia gablot. Na ścianach dzięki wytrzymałym hakom mocuje się gabloty wiszące. Natomiast na stabilnych i grubych nogach, przymocowanych do podłogi, prezentują się gabloty stojące. Przednie szyby gablot są wykonane ze szkła hartowanego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo ciekawą formą prezentacji informacji są gabloty-stojaki wewnętrzne na plakaty i ulotki. Używa się je w przestrzeni publicznej, a także w zamkniętych pomieszczeniach.