ładowanie...
slajd mały

Produkcja gablot z ruchomą reklamą

Produkcja gablot z ruchomą reklamą

Statyczny przekaz reklamowy coraz bardziej robi się passe. Dlatego producenci oferują rozwiązania dla dynamicznych i niekonwencjonalnych reklam. Wszystko po to, by wyróżnić się wśród ogromnej ilości zalewanych nas codziennie informacji. Gabloty z ruchomą reklamą lepiej przykują uwagę odbiorcy i przekażą mu kilka obrazów naraz.

Skuteczność

Najlepszą prezentacją plakatów i innych ogłoszeń są ruchome reklamy. Klient w jednym czasie odbierze wiele obrazów do swojej podświadomości. Jest to najskuteczniejsza droga oddziaływania na odbiorcę. Ten nośnik reklamowy powinien być umiejscowiony tam, gdzie ruch pieszy lub samochodowy jest wzmożony. Mogą być to zarówno zewnętrzne miejsca m.in. parkingi, przystanki, centra miast, jak i wewnętrzne typu lotniska, centra handlowe, dworce czy kina. Producenci wykonują gabloty z ruchomą reklamą na szeroką skalę. Wiedzą, że dzięki takiej reklamie można dotrzeć do jak największego grona potencjalnych klientów. W zależności od miejsca przeznaczenia gabloty mogą być ścienne, wolnostojące, jednostronne lub dwustronne. Impulsowa reklama to najskuteczniejsza i bardzo ekonomiczna metoda dotarcia do odbiorców czy przekonywania do zakupów.

Konstrukcja

Ruchoma reklama, zwana inaczej rollposter, przewija określoną ilość połączonych ze sobą plakatów. Może to być od 2 do 20 sztuk. Prezentuje reklamę w najlepszy z możliwych sposób – dynamicznie. Urządzenie jest zbudowane z obudowy, zespołu napędowego, sterującego i oświetlenia. Plakaty są połączone ze sobą specjalną struną. Dzięki temu można je w łatwy i szybki sposób wymienić. W zależności od zapotrzebowania rollposter montuje się na ścianie, może być podwieszany pod sufitem lub na stojaku. Ma prostą i funkcjonalną konstrukcję, dzięki czemu sprawdza się w takich miejscach jak: tuż przy produktach, na promocjach, w wystroju wystaw sklepowych, stoiskach targowych, imprezach promocyjnych, dyskotekach, restauracjach czy w sklepach, aptekach, salonach samochodowych, bankach. Równomierne oświetlenie całej powierzchni gwarantuje wewnętrzne oświetlenie LED.